Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren toegestaan

Gelegen in de wijk 16e Arrondissement van Parijs, op circa 5-minuten loopafstand van de Universiteit Paris-Dauphine, biedt Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower Parijs van 20 m² plaats aan maximaal 2 gasten. Dit appartement biedt actieve gasten de mogelijkheid om te genieten van een ijsbaan.

Het appartement heeft ook 1 badkamer.

De accommodatie heeft onder andere een kitchenette voor self-catering.

Het appartement is gelegen op 2 km afstand van de Eiffeltoren. Deze accommodatie bevindt zich binnen circa 15-minuten rijafstand van de Jardin du Luxembourg. 1-slaapkamer Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower bevindt zich vrij dicht bij Porte Dauphine metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower Parijs
Tour Eiffel ,Champs-Elysees, Flandrin
Mobiele prijsaanbieding

Tour Eiffel ,Champs-Elysees, Flandrin

7.8
Goed 6 beoordelingen
233 m van de accommodatie
USD 291 USD 262
per nacht
Modern Apartment Next Arc De Triomphe
Mobiele prijsaanbieding

Modern Apartment Next Arc De Triomphe

9.1
Schitterend 40 beoordelingen
495 m van de accommodatie
USD 162 USD 146
per nacht
Sublime Apt - 3BD-6P - Arc De Triomphe
Mobiele prijsaanbieding

Sublime Apt - 3BD-6P - Arc De Triomphe

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
511 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower gelegen?
      Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower is in de wijk 16e Arrondissement van Parijs gesitueerd, op 4 km afstand van het Louvre.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower?
      Populaire attracties in de buurt van Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower zijn onder andere de Arc de Triomphe, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Le Longchamp en Cafe Harcourt restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Dit appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower?
      Bij Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een koelkast en een broodrooster.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming & Cozy Apartment Near The Eiffel Tower Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten